Demi Moore Güzelliğini SÜlük Tedavisine Borçlu

Demi Moore Güzelliğini SÜlük Tedavisine Borçlu

57 yaşındaki güzel oyuncu Demi Moore, güzelliğinin sırrının sülükler olduğunu açıkladı. Her zaman doğal tedavilerden yana olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, Avusturya’da 4 kez sülük seansı yaptırdığını ve bundan sonra da yaptırmak istediğini belirtti. Başta biraz ürkütücü bulsa da, sülüklerin kan emdikten sonra şişmelerini çok ilginç bulup, sonrasında yüzündeki olumlu sonuçları görünce çok memnun kaldığını açıkladı.

Devamı
Sarımsak Faydalı Mıdır?

Sarımsak Faydalı Mıdır?

🍃 Sarımsak kokusundan rahatsız olunsa da mutlaka kullanılması gereken şifalı bir bitkidir.🍃 LDL kolesterolü düşürür.🍃 Kan sulandırıcıdır. Pıhtı oluşumunu önler.🍃 Tansiyonu düşürür.🍃 Doğal bir antibiyotiktir. Vücuda dinçlik verir.🍃 Sarımsak çiğnenerek yada ezilerek yoğurda karıştırılıp tüketilmelidir.🍃 Direkt yutulunca ya da pişirildiğinde etkisi azalır.

Devamı
Ozon Terapisi Nedir, Nasıl yapılır?

Ozon Terapisi Nedir, Nasıl yapılır?

💦Ozon 3 tane oksijen atomundan oluşan doğal bir gazdır. 💦Yeryüzünü koruyan tabakada, şelale kenarlarında bulunur. 💦Ozon terapisinde hastanın damaryolundan alınan kan ile uygun dozlarda ozon gazı karıştırılıp hastaya geri verilir. 💦Böylece vücudun bütün hücreleri ozonla karşılaşır ve oksijenizasyon artar, hücre yenilenmesi başlar, hasarlı hücreler tamir edilir. 💦Ozon birçok hastalığın tedavisinde ve hastalıklardan koruyucu olarak kullanılır. 💦Yeryüzünü koruyan tabakada, şelale kenarlarında bulunur. 💦Ozon terapisinde hastanın damaryolundan alınan kan ile uygun dozlarda ozon gazı karıştırılıp hastaya geri verilir. 💦Böylece vücudun bütün hücreleri ozonla karşılaşır ve oksijenizasyon artar, hücre yenilenmesi başlar, hasarlı hücreler tamir edilir. 💦Ozon birçok hastalığın tedavisinde ve hastalıklardan koruyucu olarak...

Devamı
Fi̇bromi̇yalji̇

Fi̇bromi̇yalji̇

☹ Sebepsiz yaygın vücut ağrısı☹ Kaslarda aşırı hassasiyet☹ Yorgunluk ve halsizlik☹ Depresif ruh hali☹ Uyku düzensizliği sendromudur.☹ Kadınlarda 10 kat daha fazla görülür.☹ Ağrı kesicilerle geçici rahatlama sağlanır.🙂 Asıl tedavisi tıbbi hacamattır. Tetik noktalara düzenli seanslarla yapılan kupa terapisi çok yüz güldürücü sonuçlar vermektedir. 

Devamı